درباره ما

فروشگاه کتاب های الکترونیکی ایبوکو از شهریورماه سال 1392 با هدف فراهم آوردن دسترسی سریع و دائمی کتاب های الکترونیکی دانشگاهی برای دانشجویان، محققان و اساتید دانشگاهی شروع به فعالیت کرد. این فروشگاه تا به امروز بیش از یک هزار کاربر دارد و خدمات خود را به شکلی کاملاً متفاوت با سایت های مشابه ارائه می کند.

بر خلاف سایت های مشابه که کتاب های سایت های خارجی را عیناً به کاربران خود ارائه می کنند و معمولا مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارند، فروشگاه کتاب های الکترونیکی ایبوکو بر روی تک تک کتاب ها پردازش تخصصی - چه در راستای بهبود کیفیت و چه در راستای کاهش حجم فایل کتاب ها - انجام می دهد تا خدمات خود را با بهترین کیفیت ممکن ارائه دهد. 

از جمله خدمات منحصربه فردی که در میان سایت های داخلی فقط در فروشگاه کتاب های الکترونیکی ایبوکو ارائه می شود، امکان مشاهده صفحات ابتدائی کتاب قبل از خرید آن است. با توجه به لجام گسیختکی بازار کتاب های الکترونیکی کاربران از این طریق می توانند اطمینان حاصل کنند که کتابی که در حال خرید آن هستند، چه به لحاظ عنوان و چه به لحاظ ویرایش، همان کتاب مدنظر آن هاست.

علاوه بر این، کاربران سایت می توانند کتاب های موردنظرخود را در انجمن کتاب ایبوکو به آدرس http://ebooko.ir/forum درخواست دهند تا در کمتر از 12 ساعت به درخواست آن ها پاسخ داده شود. به عنوان روش جایگزین، کاربران می توانند درخواست خود را از طریق ارسال ایمیل به آدرس ایمیل search@ebooko.ir ارائه نمایند تا به صورت خودکار درخواست آن ها در انجمن سایت قرار داده شود.

خدمت دیگر فروشگاه کتاب های الکترونیکی ایبوکو، چاپ و صحافی کتاب های درخواستی کاربران محترم است که با کمترین هزینه انجام می شود. کاربران می توانند درخواست های خود را به آدرس ایمیل print@ebooko.ir ارسال نمایند.