دریافت نرم افزار کتابخوان

دریافت نرم افزار کتابخوان برای Windows

معروفترین نرم افزار مشاهده فایل های PDF نرم افزار Adobe Reader است که می توانید آخرین نسخه آن را از سایت زیر دریافت کنید:

 


دیگر برنامه بسیار محبوب برای مشاهده فایل های PDF نرم افزار Foxit Reader است که به دلی سبک تر بودن نسبت به Adobe Reader طرفداران زیادی دارد. آخرین نسخه این نرم افزار را می توانید از سایت زیر دریافت کنید:

 


دو برنامه بالا فقط امکان مشاهده فایل های PDF را فراهم می کنند. برای مشاهده سایر انواع کتاب های الکترونیکی که در سایت ارائه می شوند (از جمله فرمت EPUB، DJVU و CHM) می توانید از نرم افزار بسیار سبک Sumatra PDF استفاده کنید. آخرین نسخه این نرم افزار را از سایت زیر دریافت کنید:

 


دریافت نرم افزار کتابخوان برای Mac OSX

در سیستم عامل Mac OSX، برنامه ای تحت عنوان Preview وجود دارد که امکان مشاهده فایل های PDF را فراهم می کند.

دیگر برنامه معروف برای مشاهده فایل های PDF، نرم افزار Adobe Reader است که می توانید آخرین نسخه آن را از سایت زیر دریافت کنید:

 


برای مشاهده فایل های DJVU می توان از برنامه DjVuLibre استفاده کرد. آخرین نسخه این نرم افزار از سایت زیر قایل دریافت است:

 


دریافت نرم افزار کتابخوان برای Linux

برای پیاده سازی های مختلف از سیتم عامل لینوکس، نرم افزارهای مختلفی برای مشاهده کتاب های الکترونیکی وجود دارد. در اینجا فقط عناوین برنامه ها معرفی می شوند. آخرین نسخه از تمامی نرم افزارها از طریق Sofware Center که همراه با سیستم عامل نصب می شود، قابل دریافت و نصب است.

در GNOME نرم افزار Evince به صورت پیشفرض وجود دارد. این نرم افزار امکان مشاهده فایل های PDF و DJVU را فراهم می کند. علاوه بر Software Center می توانید این نرم افزار را از سایت زیر دریافت کنید:

 


در KDE نرم افزار Okular به صورت پیشفرض وجود دارد که امکان مشاهده فایل های PDF و DJVU را فراهم می کند. علاوه بر Software Center می توانید این نرم افزار را از سایت زیر دریافت کنید:

 


دریافت نرم افزار کتابخوان برای Android

بهترین نرم افزار برای مشاهده تمامی فرمت های کتاب های الترونیکی نرم افزار EBookDroid است می توانید آن را از لینک زیر دریافت نمائید:

 


دریافت نرم افزار کتاب خوان برای iOS

نرم افزار KyBook Reader از جمله قویترین نرم افزارها برای سیستم عامل iOS است و تمامی فرمت های رایج از جمله EPUB، DJVU، PDF و CHM را پشتیبانی می کند. آخرین نسخه این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دریافت کنید:

 


دریافت نرم افزار کتابخوان برای Windows Phone

نرم افزار Foxit Mobile PDF برای مشاهده فایل های PDF است که می توانید آن را از لینک زیر دریافت نمائید:

 


از جمله برنامه های پرطرفدار برای مشاهده فایل های DJVU نرم افزار eDJVU است که می توانید آن را از لینک زیر دریافت نمائید: